Najbliższa kolejka 14

Aktualności

Udany powrót pierwszej drużyny do IV ligi

• autor: rezerwyopolaninII, 2012-08-14 20:02

Pierwsza drużyna Opolanina udanie zadebiutowała w IV lidze pokonując na własnym boisku Roztocze Szczebrzeszyn 3-1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Saja, Sawicki, Fliszkiewicz

Mało sprzyjająca aura nie odstraszyła zagorzałych fanów Opolanina, którzy licznie stawili się na pierwszym meczu obecnego sezonu rozgrywek IV ligi Lubelskiej. Nasza drużyna już od pierwszej minuty rozgrzewała miejscowych kibiców, tworząc groźne akcje w których brakowało tylko wykończenia. Niemoc strzelecka trwała do 15 minuty, gdzie sprytnym strzałem z 20 metrów bramkarza przyjezdnych pokonał Saja. Na kolejne bramki nie trzeba było długo czekać, ataki Opolanina były coraz groźniejsze, efektem czego były liczne sytuacje bramkowe, obita poprzeczka, oraz bramki Sawickiego i Fliszkiewicza odpowiednio w 20 i 40 minucie spotkania. Po przerwie obraz gry uległ nieco zmianie, a nasza drużyna spuściła trochę z tonu pozwalając Szczebrzeszynianom na nieco więcej, efektem czego było honorowe trafienie Roztoczan.

Powrót do IV ligi pierwszej drużyny trzeba uznać za udany. Chłopakom gratulujemy zwycięstwa i życzymy kolejnych sukcesów !