Świr po świrze okiem trenera - vol. 1 ;)

• autor: rezerwyopolaninII, 2013-06-25 21:35

Karol "Chester" Chodyra - Drugi bramkarz zespołu. W sytuacjach awaryjnych zastępował Adamczyka. W ostatnim meczu z Wodniakiem spisał się bez zarzutu. Brakuje mu treningu czysto bramkarskiego.

Michał "Rambo" Adamczyk - Najmłodszy zawodnik w drużynie (16 lat). Bardzo dobra wiosna w jego wykonaniu, gdzie puścił tylko 8 bramek. Poukładany, ambitny, sympatyczny. W niedalekiej przyszłości godny następca Jakóbczyka w pierwszym zespole. Po za boiskiem jak na swój wiek moim zdaniem bardzo dojrzały. Przy wysokim wyniku wykonawca rzutów karnych

Emi "Mazur"l Mazurkiewicz - Zawsze jest na treningu, chce pracowac nad sobą. Zrobił progres przez ten rok, szkoda że wyjechał przed rundą za granicę, bo nieźle prezentował się w zimie. Musi pracowac nad siłą i dynamiką.

Sebastian "Seba" Tęcza - Bardzo solidny jeżeli chodzi o formę. Nigdy nie schodzi poniżej pewnego dla siebie wysokiego pułapu, chyba że... zacznie kombinowac. Słabsza końcówka wiosny ale po za tym bardzo pewny, musi poprawic wytrzymałośc.

Mateusz "Mati" Powroźnik - Wznowił treningi pod koniec sezonu, pomógł nam w ostatnich meczach kiedy mieliśmy problemy kadrowe.

Bartłomiej "Koma vel Słonio" Komsa - bardzo spokojny i ambitny, zawsze jest na treningu mimo że dojeżdża. Na wiosne zaczął od ławki rezerwowych, ale w trakcie rundy udanie zastępował kolegów. Jeżeli dobrze "wejdzie" w mecz, to gra pewnie.

Michał "Polan" Polański - Ostoja defensywy, nieoceniony w pojedynkach główkowych. Silny jak tur, potrafi krzyknąc na kolegów, a braki szybkościowe nadrabia dobrym ustawieniem. Silny charakter.

Paweł "Chruślinho" Chruściel - Często korzystaliśmy z niego, kiedy nie łapał minut w pierwszej drużynie. Szkoda, że złapał kontuzję, bo ta obrona wyglądałaby jeszcze lepiej. Świetna gra głową, grał zawsze na wysokim poziomie. Razem z "Polanem" zbierali wszystkie górne piłki. Gdyby nie kontuzja, kto wie, czy nie dostałby szansy w IV lidze.

Patryk "Giba" Grzywa - Charakterny zawodnik, walczak. Przesunięty z konieczności na bok obrony, gdzie spisywał się nadspodziewanie dobrze i pewnie. Niezła dynamika, ale ma braki wytrzymałościowe, jednak końcówka rundy była już słabsza w jego wykonaniu. Uniwersalny, może zagrac na każdej pozycji.

Mateusz "Majkus" Majka - Najbardziej agresywny zawodnik w drużynie, gra przeciwko niemu, nienależy do przyjemności. Bardzo dobra gra głową, dobry przegląd pola i strzał z dystansu. Zapracował na szansę w pierwszej drużynie. Musi troszkę się uspokoic przed meczem bo często jego faule są niepotrzebne. Kolejny silny charakter w szatni.

Ciąg dalszy nastąpi!:)