Ładowanie...

Aktualności

Jak nie idzie, to nie idzie...

• autor: rezerwyopolaninII, 2014-10-20 08:52

Kolejna porażka - tym razem za mocny okazał się zespół Sygnału Chodel, który zwyciężył 3-1. Bramkę dla nas zdobył Paweł Sak w 15'. Kończyliśmy ten mecz w 10, ponieważ kontuzji doznał Mikołaj Bąska, a pojechaliśmy na mecz tylko w 11. Warto podziękować tym, którzy byli. Walczyli, starali się no ale niestety nie udało się.

Od początku spotkania aktywniejsi byli gospodarze, co udokumentowali szybko strzeloną bramką w 10' spotkania. Zawodnik Chodla w dziecinny sposób ograł Gasińskiego przy linii bocznej a następnie wyłożył piłkę swojemu koledze z zespołu, który uderzył piłkę po długim rogu - Adamczyk był bez szans.

Opolanin rozkręcał się z minuty na minutę - znakomitą sytuację po podaniu Saka miał Cięszczyk jednak jego strzał został wybity z linii bramkowej przez jednego z obrońców. Chwilę później goście dopięli swego, a w rolach głównych ponownie wystąpił opolski duet Cięszczyk-Sak. Pierwszy podawał, a drugi wykończył akcję.

Od 25' musieliśmy sobie radzić w 10, ponieważ kontuzji nabawił się Mikołaj Bąska, a my niestety nie mieliśmy ludzi na zmianę. Jednak pomimo tego, że graliśmy w osłabieniu to do końca pierwszej połowy walczyliśmy jak równy z równym, strwarzając sobie dogodne sytuacje. Bardzo dobrą okazję miał Adi baran, który wkręcił w ziemię obrońców Sygnału, jednak nie udało mu się umieścić piłki w bramce - uderzył zbyt mocno nad poprzeczką. Jeszcze lepszą sytuację zmarnował Sak, który otrzymał podanie od "Pycka". Strzelił między nogami bramkarza, jednak pech chciał, że obrońca zdążyl wybić pilkę zmierzającą do bramki. Gospodarze odpowiedzieli strzałem w poprzeczkę na około 5 minut przed przerwą. Tuz przed końcem z daleka uderzał jeszcze Furdal, jednak minimalnie za wysoko.

Po przerwie niestety nie było już tak dobrze - Opolanin opadł z sił, a Sygnał to wykorzystał. Po dośrodkowaniu z prawej strony piłkę głową w siatce umieścił napastnik miejscowych. Kilka minut później wynik ustalił Sebastian Tęcza strzelając bramkę samobójczą.

Bardzo szkoda tego spotkania, bo naprawdę można było powalczyć o korzystny wynik. No ale niestety, jeśli jedzie się w 11 na mecz to nie można wymagać zbyt wiele. Chwała tym, którzy przybyli na to spotkanie. Szczególne brawa dla Miłosza Fliszkiewicza, który był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem w drużynie z Opola.