MKS Opolanin II Opole Lubelskie - strona nieoficjalna

MKS Opolanin II Opole Lubelskie 2:4 Tęcza Kraśnik
2014-11-09, 13:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Znów bez zwycięstwa...

• autor: rezerwyopolaninII, 2014-10-26 17:51

Niestety, po raz kolejny nie udało się wygrać.

MKS OPOLANIN II - Stok Zakrzówek 1-1 (1-1)

Bramkę dla naszego zespołu strzelił Paweł Sak w 20' meczu. Goście wyrównali w końcówce pierwszej połowy.

Początek spotkania należał do Opolanina, którzy grą na dwa-trzy kontakty rozklepywali zawodników Stoku. Goście odgrażali się kontratakami, ale nie zagrażali poważniej bramce strzeżonej przez Adamczyka.

Na pierwsza bramkę trzeba było czekać do 20' - Cięszczyk wrzucił piłkę w pole karne, obrońcy Stoku zderzyli się ze sobą, a z takiego prezentu skorzystał Sak, pewnym strzałem pokonując bramkarza. Po straconej bramce do głosu doszli goście, którzy śmielej atakowali. Wyrównanie padło w 40', z prawej strony padło dośrodkowanie w pole karne a tam czekał już zawodnik przyjezdnych, który głową pokonał "Ramba". Do przerwy 1-1.

Po przerwie obie drużyny próbowały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, jednak brakowało zimnej krwi w kluczowych sytuacjach lub kapitalnie bronili bramkarze. Najlepszą sytuację Stok zmarnował w 80'. kiedy to nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Adamczykiem. Rambo w kapitalny sposób uchronił swój zespół od straty bramki. Z kolei w drużynie Opolanina w kapitalnej sytuacji nie trafił Adi Baran - bramkarz nogami wybronił jego strzał z 7m.

Typowy mecz na remis. Obie drużyny zaprezentowały podobny poziom. A jako, że każdy punkt trzeba szanować, to wszyscy powinni być zadowoleni.

Autor: Treść:pozostało znaków: